Zaawansowany kurs miksowania

Zaawansowany kurs miksowania obejmuje 10h szkolenia oraz 5h do wykorzystania w naszej DJ siłowni. Skierowany jest on do osób, które poznały już podstawy miksowania i chcą wkroczyć na następny poziom w Dj-ce.

Na naszym szkoleniu nauczysz się jak używać efektów dzięki czemu rozbudujesz swój zasób technik Dj-skich, a to pozwoli ci grać jeszcze bardziej spektakularne sety. Nauczysz się jak wykorzystywać pętle które dadzą Ci większą kontrolę nad muzyką którą miksujesz. Dowiesz się jak wykorzystywać na swoją korzyść różne style muzyczne, jak je łączyć i tworzyć coś nowego w czasie rzeczywistym.

Nowe umiejętności pozwolą ci lepiej dostosować swój set do potrzeb imprezy, a także dadzą Ci swobodę remiksowania lub mash-upu twoich ulubionych utworów w secie.

Jeśli chcesz poznać korzenie Dj-ki, nauczymy cię grać z winylowych płyt – jest to wspaniałe doświadczenie i paradoksalnie, nowe spojrzenie w świecie Dj-skiego software’u i auto-synca.

Pod naszym okiem nagrasz również set który może służyć za portfolio do twojej przyszłej pracy.

Jeśli poszukujesz nowych umiejętności o które chciałbyś powiększyć swój dotychczasowy arsenał, ten kurs jest właśnie dla ciebie!

Cena: 700 zł

Program:
1h – Zawansowane miksowanie – różne sztuczki i efekty
2h-3h – ćwiczenie miksowania
4h – jak nagrywać sety
5h-6h – nagranie własnego seta
7h-10h – dalsze ćwiczenie zaawansowanego miksowania – lub dla chętnych, omówienie gramofonu, ustawianie tempa i miksowanie z płyt winylowych…

zapisy

Kursy Dj, karnety na Dj konsole, wypożyczalnia, komis sprzętu

Facebook