Podstawowy kurs miksowania

Podstawowy kurs DJ składa się z 15h indywidualnego szkolenia od podstaw oraz 5h do wykorzystania w naszej DJ Siłowni. Dzięki naszemu autorskiemu programowi nauczania, dopracowywanym przez lata, już po piętnastu godzinach kursu posiądziesz wiedzę profesjonalnego DJ-a i będziesz już mógł miksować na imprezach! Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, co pozwoli Ci skupić się wyłącznie na zdobywaniu wiedzy. U nas nie ma kolejek do sprzętu, jesteś sam na sam z instruktorem oraz swobodnym dostępem do urządzeń.

Szkolenie, w zależności od Twoich preferencji, może odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerze bądź gramofonach. W trakcie naszych zajęciach kładziemy nacisk na praktykę. Zdecydowaną większość godzin spędzimy szlifując praktyczną wiedzę i umiejętności.

Doskwiera Ci brak czasu? U nas nie jest to problemem, w Alfie to Ty jesteś najważniejszy! Terminy spotkań staramy się jak najbardziej dopasować do Twojego kalendarza, a szkolenie rozkładamy na dowolny okres – możesz być pewny, że nic Ci nie przepadnie 🙂

Wiele osób nie wie jak odnaleźć się w roli DJ-a – „Zrobię kurs, ale co dalej?”. Podczas naszych zajęć dowiesz się jak działa branża klubowa, jak szukać pracy jako DJ, a także zostaną przekazane Ci pozostałe podstawowe informacje na temat branży. Dodatkowo każdej osobie, która ukończy nasz kurs, oferujemy zdobycie praktyki podczas imprez w warszawskich klubach!

Odpowiadając na Wasze potrzeby, wprowadziliśmy również opcję płatności w dwóch ratach. Pierwszą ratę wpłacasz na początku, natomiast drugą w połowie szkolenia.

Jeśli jeszcze się wahasz, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Masz możliwość skorzystania z lekcji próbnej bez konieczności wykupywania całego kursu. Podczas takiej lekcji będziesz mógł zobaczyć jak przebiega nasze szkolenie oraz czy to jest to czego potrzebujesz. Natomiast my będziemy wtedy w stanie stwierdzić czy posiadasz smykałkę do DJ-ki.

Już dziś dołącz do setek naszych zadowolonych absolwentów i rozkręcaj najlepsze imprezy w mieście!

Cena: 990 zł

Zamawiając kurs przez zapisy online otrzymujesz 100 zł zniżki!

Program:
1h – Wprowadzenie – zapoznanie się z kursantem w formie rozmowy
2h – Omówienie sprzętu na którym będziemy pracować (mikser, CD player – ewentualnie gramofon), pozostałych urządzeń z systemu audio oraz wszelkich spraw technicznych typu – jak podłączyć itd…
3h – Ustawianie pierwszego bitu
4h – Wbijanie jednego utworu w drugi
5h-6h – Ustawianie tempa
7h – Omówienie podstawowych zagadnień z dziedziny muzyki, typu frazy, takty, tonacje itd…
8h – Dalsze ustawianie tempa
9h – Zasady i techniki miksowania dwóch utworów
10h-14h – Ćwiczenie miksowania
15h – omówienie zagadnień dotyczących instytucji typu ZAiKS, prawa autorskie, układanie programów, praca z mikrofonem, etyka zawodowa, jak skutecznie znaleźć pracę w klubie itp…

zapisy

Kursy Dj, karnety na Dj konsole, wypożyczalnia, komis sprzętu

Facebook