Dawid

Ukończyłem dwu stopniowy kurs w Alfa DJ’s Academy. Czy jestem zadowolony? OCZYWIŚCIE! Dzięki Adamowi, Oli i Łukaszowi robię to co lubię, gram … I to całkiem nieźle ?

Długo szukałem takiego kursu i zastanawiałem się nad sensem jego robienia, ale już po pierwszej rozmowie z ‘’Dziekanem” wiedziałem że go zrobię i to właśnie w tej szkole.

Co wyróżnia Alfa Dj’s Academy?

Po pierwsze indywidualny tok nauczania na sprzęcie najwyższej jakości. Nikt Cię nie pogania, nie stresuje. Atmosfera jest bardzo miła i przyjemna.

Po drugie wiedza i doświadczenie jaki dysponują wykładowcy. Bardzo interesuje się muzyką klubową, przesłuchałem masę setów, widziałem w akcji wiele ‘’gwiazd” i uwierzcie mi, oni wiedzą co robią. Ich doświadczenie naprawdę imponuje.

Po trzecie cena – naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę ilość wiedzy jaką zostaniesz ZALANY! Zaraz po rozpoczęciu pierwszego stopnia wiedziałem, że będę chciał zrobić kolejny. Oni zarażają pasją do tego zawodu ?

Według mnie największym plusem całego kursu jest to, że Alfa daje Wam możliwość sprawdzenia się za konsolą podczas prawdziwych imprez w klubach! Jest to bardzo ważne doświadczenie i korzystajcie z niego możliwie często! Tu macie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i co najważniejsze, oswojenia się z publicznością.

Jeżeli po przeczytaniu mojej opinii jeszcze się zastanawiasz, PRZESTAŃ! Po prostu zapisz się na kurs i ciesz się z ogromu wiedzy i umiejętności jaką zaaplikuje Ci Alfa Dj’s Academy ?

POZDRAWIAM – Dawid

Patryk

Osobiście uważam, że taki kurs jest super sprawą! Wiele się nauczyłem, super nauczyciele, różnorodność sprzętu, oczywiście również dużym plusem jest indywidualne nauczanie. Kurs udany jak najbardziej polecam innym!

Patryk

Piotrek

Fajnie ze w ogóle coś takiego jest, szacun za pomysł na działalność, można zobaczyć jak wygląda praca DJa. Luźne ale profesjonalne podejście ….

wykładowców, indywidualny tryb nauki, sam ustalasz godziny zajęć, możliwość zagrania w klubie, no i przede wszystkim bardzo miła i fajna atmosfera ale jak ktoś robi to co lubi to tak jest.

Na zajęciach zostało pokazane wszytko co miało być pokazane. Także teraz tylko kupić własny sprzęt i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Mam nadzieje, do zobaczenie gdzieś w klubie na jakiejś grubej imprezie!!! :p

Pozdrawiam Piotrek

Przemek

Na Co mogę powiedzieć o kursie? Po pierwsze super nauczyciele, profesjonaliści i do tego bardzo mili. Podczas kursu panuje bardzo miła atmosfera.

Drugą ważną rzeczą jest kurs indywidualny, za to duży plus bo nie mając zbytniej wiedzy, pierwszy raz stając bezpośrednio przed prawdziwym sprzętem, tylko w ten sposób można się nauczyć sztuki DJ-skiej.

Fajną sprawą są elastyczne dni i godziny, można się umówić kiedy tylko pasuje.

Co jeszcze mogę dodać?
Na tym kursie spędziłem dobrze i pożytecznie czas, jestem bardzo zadowolony i niczego nie żałuję.

Niesamowicie się cieszę, że trafiłem do AlfaDJ’sAcademy. ?

Pozdrawiam
Przemek Jusiak

Tomek

Na kurs ten przymierzałem się długo i nie żałuję! Jest konkretny, zaoszczędził mi dużo czasu, który musiałbym poświęcić na dochodzeniu co z czym, jak, dlaczego itd.

Myślałem na początku że po kursie nie będę jeszcze w stanie miksować-A JEDNAK!

Można! Uczący DJ-e spokojnie, bez nerwów
przekazali mi swoją wiedzę i umiejętności na którą tak bardzo czekałem! I niezależnie od rodzaju muzyki którą lubisz.

Jeżeli chcesz być profesjonalnym DJ-em, to nie ma co się zastanawiać!

Tomek Głowacki

Olaf

Po ukończeniu wszystkich stopni DJ’ki nie byłem pewny co do kursu producenckiego. Nie byłem pewien czy naprawde nadaje się do pracy w studiu….. a jednak warto było. Piotrek prowadzący kurs, oferuje bardzo dobre podejście wobec kursanta, po każdej lekcji sprawdza czy nowo nabyte podczas kursu umiejętności utrwalają się oraz pomaga w stworzeniu swojego pierwszego kawałka w swoim własnym studiu. Po ukończeniu kursu nie rezygnuje w pomaganiu kursantom i niejednokrotnie pomaga w nowych kawałkach aby były one jak najlepsze, tak aby kursant wyniósł jak nawiększą wiedze na temat tworzenia muzyki. Innymi słowy: dba aby każdy kursant kończąc kurs, cały program miał wykuty na blachę i rozumiał etapy produkcji muzyki. Jak dla mnie bomba, dzięki kursowi wydałem pierwszy utwór i nie zajmuje się już tylko DJ-ką. GORĄCO POLECAM !!!

Kursy Dj, karnety na Dj konsole, wypożyczalnia, komis sprzętu

Facebook