Dawid

Ukończyłem dwu stopniowy kurs w Alfa DJ’s Academy. Czy jestem zadowolony? OCZYWIŚCIE! Dzięki Adamowi, Oli i Łukaszowi robię to co lubię, gram … I to całkiem nieźle ?

Długo szukałem takiego kursu i zastanawiałem się nad sensem jego robienia, ale już po pierwszej rozmowie z ‘’Dziekanem” wiedziałem że go zrobię i to właśnie w tej szkole.

Co wyróżnia Alfa Dj’s Academy?

Po pierwsze indywidualny tok nauczania na sprzęcie najwyższej jakości. Nikt Cię nie pogania, nie stresuje. Atmosfera jest bardzo miła i przyjemna.

Po drugie wiedza i doświadczenie jaki dysponują wykładowcy. Bardzo interesuje się muzyką klubową, przesłuchałem masę setów, widziałem w akcji wiele ‘’gwiazd” i uwierzcie mi, oni wiedzą co robią. Ich doświadczenie naprawdę imponuje.

Po trzecie cena – naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę ilość wiedzy jaką zostaniesz ZALANY! Zaraz po rozpoczęciu pierwszego stopnia wiedziałem, że będę chciał zrobić kolejny. Oni zarażają pasją do tego zawodu ?

Według mnie największym plusem całego kursu jest to, że Alfa daje Wam możliwość sprawdzenia się za konsolą podczas prawdziwych imprez w klubach! Jest to bardzo ważne doświadczenie i korzystajcie z niego możliwie często! Tu macie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i co najważniejsze, oswojenia się z publicznością.

Jeżeli po przeczytaniu mojej opinii jeszcze się zastanawiasz, PRZESTAŃ! Po prostu zapisz się na kurs i ciesz się z ogromu wiedzy i umiejętności jaką zaaplikuje Ci Alfa Dj’s Academy ?

POZDRAWIAM – Dawid