Kurs produkcji muzycznej

Kurs produkcji muzycznej obejmuje 11h szkolenia oraz 5h do wykorzystania w studiu w naszej DJ siłowni.
Nie ważne czy jesteś zupełnie „zielony”, czy może próbowałeś tworzyć samemu i coś Ci nie szło – pokażemy Ci jak przełamać trudne bariery, które ograniczają wielu początkujących producentów.
 Podczas naszego indywidualnego kursu, nauczysz się tworzyć utwór od początku do końca – podczas szkolenia zrobimy go wspólnie!

Cena: 1200 zł

Program:
Na naszym szkoleniu nauczysz się w jaki sposób stworzyć utwór od podstaw. Razem z prowadzącym stworzysz utwór zawierający wszystkie potrzebne elementy – wstęp(intro), buildup, hook, outro. Poznasz środowisko pracy producenta (DAW) i logikę stojącą za pisaniem muzyki. Nauczysz się podstaw teorii muzyki które potrzebne są by stworzyć perkusję, linię basową, melodię i harmonizację. Dowiesz się jak przygotować sobie środowisko brzmieniowe utworu. Poprowadzimy cię przez proces pisania muzyki, dzięki czemu stanie się dla Ciebie jasne jak zacząć, rozwinąć i zamknąć utwór.

Gdy skończysz nasz kurs tworzenia muzyki będziesz potrafił zacząć swoją przygodę z produkcją muzyki elektronicznej, uzbrojony w wiedzę potrzebną do tworzenia dobrych aranży.

zapisy

 

 

Kursy Dj, karnety na Dj konsole, wypożyczalnia, komis sprzętu

Facebook