Zapisz się na indywidualne
szkolenia i stań się DJ’em już dziś!
W ciągu 10 lat otworzyliśmy drogę setkom DJ’ów.
Naucz się jak miksować muzykę na żywo i graj na imprezach!
Zapisz się na pierwszy w Polsce profesjonalny kurs DJ!
Dzięki naszemu kursowi:
W ramach kursu otrzymasz:

15 godzin indywidualnych zajęć na żywo

Tematy zajęć to m.in: obsługa konsolet DJ'skich, budowa utworów, ustawianie tempa, miksowanie, zagadnienia z dziedziny muzyki - frazy, takty, tonacje itd… PEŁNY OPIS

Dostęp do najlepszego sprzętu DJ

Lekcje odbywają się na nowoczesnych playerach firmy Pioneer. Żaden klub w którym zagrasz nie zaskoczy cię swoim wyposażeniem.

Streszczenie zajęć

Szanujemy Twój czas. Notatki zrobiliśmy już za Ciebie, a na naszym szkoleniu nauczysz się DJ’ki od praktycznej strony.

Dyplom ukończenia kursu +5h na Dj siłowni gratis!

Oprócz wiedzy i umiejętności dostaniesz potwierdzenie ukończenia zajęć. Dodatkowo masz do wykorzystania 5 godzin na szlifowanie swoich zdobytych umiejętności.
O szkole

Alfa DJ’s Center to profesjonalna grupa szkoleniowa w zakresie muzyki elektronicznej. W ciągu 10 lat działalności przeszkoliła ponad 700 klientów w dziedzinach takich jak miksowanie, scratch, produkcja muzyki a nawet wodzirej imprez. Alfa DJ’s Center stanowi zespół profesjonalistów pracujących w różnych gałęziach muzyki, od produkcji muzyki wydawanej w znaczących wytwórniach po DJ-ów grających w wielu klubach w całej Polsce.

Jak zapisać się na nasz DJ kurs?

Zostaw nam swój email lub numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą.

Masz dodatkowe pytania lub uwagi? Zadzwoń do nas!

793 458 543

Cena kursu to tylko 990 zł !

  • Zamawiając kurs online, otrzymasz rabat 100 zł.
  • Możliwość rozłożenia płatności na raty.
  • Jeśli nie jesteś pewien czy DJ’ka to coś dla Ciebie, przyjdź na lekcję próbną!

Zobacz co osiągneli nasi kursanci dzięki szkoleniom w
Alfa DJ's Center
"Dzięki Alfie rozpoczęła się moja kariera w świecie muzycznym. Polecam!"

DJ Buyas występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland - Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
"Od dawna próbowałem swoich sił za konsoletą, ale po kursie w Alfie nareszcie się udało."

Czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
"Piotr pomógł mi zrobić pierwsze kroki w produkcji muzyki i dzięki niemu udało mi się zakontraktować swój pierwszy utwór”

Producent muzyki trance. Jego utwory pojawiły się między innymi w wytwórniach Sensual Bliss Recordings i DMAX Recordings. Organizator cyklicznych imprez Escape Reality. Jego utwory są doceniane przez wybitnych artystów muzyki trance.

Paul Cartwright
Poznaj instruktorów Alfa DJ's Center
DJ Rudix

Pomysłodawca szkoły, w branży DJ-skiej już od blisko 15 lat. Aktywny DJ, mentor i przedsiębiorca. W trakcie swojej kariery pomógł stawiać pierwsze kroki w świecie muzyki już kilkuset DJ-om. Muzyk z pasji i wykształcenia. Ukończył szkolę muzyczną i szkołę realizacji dźwięku w Warszawie.

Buffout Boy

Piotr Stachera „Buffout Boy” to producent muzyczny, obecnie zakontraktowany we francuskiej wytwórni Electronyze Me. Oprócz swojego głównego projektu muzycznego i tutoringu także inżynier audio i autor muzyki do gier komputerowych.

DJ Amarante

Rezydentka wielu warszawskich klubów. Za konsoletą od ponad 10 lat. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Waraszawie. W trakcie imprez łączy swoją wiedzę teoretyczną z zakresu muzyki oraz doświadczenie wieloletniej DJ-ki.

Piotr Pastor

Piotr to dyplomowany wodzirej. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki dobrej zabawy w trakcie imprez tanecznych na terenie całej Polski! Rozgrzewa zarówno małe kameralne imprezy jak i wesela czy duże komercyjne pokazy. W trakcie zajęć prowadzonych przez Piotra panuje wyborna atmosfera często zagęszczana przez przezabawne anegdoty.

Nie czekaj i zacznij swoją muzyczną karierę już dziś!
ZAPISZ SIĘ NA KURS