Twoje marzenia o zostaniu DJ-em mogą
się spełnić już dziś!
Nasze szkolenia kształcą DJ-ów od ponad 10 lat. Dołącz do nich i zacznij
swoją drogę do muzycznej kariery.
Dzięki naszemu kursowi:
W ramach kursu otrzymasz:

15 godzin indywidualnych zajęć na żywo

Tematy zajęć to m.in: obsługa konsolet DJ'skich, budowa utworów, ustawianie tempa, miksowanie, zagadnienia z dziedziny muzyki - frazy, takty, tonacje itd… PEŁNY OPIS

Dostęp do najlepszego sprzętu DJ

Lekcje odbywają się na nowoczesnych playerach Pioneer. Dzięki temu dowiesz się jak to jest być prawdziwym DJ-em!

Streszczenie zajęć

Szanujemy Twój czas. Notatki zrobiliśmy już za Ciebie, a na naszym szkoleniu nauczysz się DJ’ki od praktycznej strony.

Dyplom ukończenia kursu

Ukończenie profesjonalnego kursu w Alfa DJ's Center wzbogaci Twoją wiedzę, umiejętności i kreatywność oraz otworzy Ci drzwi do kariery w świecie muzycznym!
O szkole

Firma Alfa DJ’s Center to profesjonalna szkoła muzyczna. W ciągu 10 lat przeszkoliła ponad 700 klientów w dziedzinach takich jak: miksowanie, scratch, produkcja muzyki a nawet wodzirej imprez. Alfa Dj’s Center to zespół profesjonalistów i fanatyków muzycznych, grających na codzień zarówno w klubach najlepsze imprezy, jak i tworzących muzykę do gier komputerowych a także współpracujących z wytwórniami muzycznymi.

Jak zapisać się na nasz DJ kurs?

Zostaw nam swój email lub numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą.

Masz dodatkowe pytania lub uwagi? Zadzwoń do nas!

Cena kursu to tylko 900 zł!
Możliwość rozłożenia na raty.
Płacąc online za cały kursu otrzymasz rabat 100 zł.

Zadzwoń na numer:
793 458 543
Zobacz co osiągneli nasi kursanci dzięki szkoleniom w Alfa DJ's Center
"Dzięki Alfie rozpoczęła się moja kariera w świecie muzycznym. Polecam!"

DJ Buyas występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland - Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
"Od dawna próbowałem swoich sił za konsoletą, ale po kursie w Alfie nareszcie się udało."

Czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
"Piotr pomógł mi zrobić pierwsze dzwięki oraz pokazał jak mogę z tego żyć"

Producent muzyki trance. Jego utwory pojawiły się między innymi w wytwórniach Sensual Bliss Recordings i DMAX Recordings. Organizator cyklicznych imprez Escape Reality. Jego utwory są doceniane przez wybitnych artystów muzyki trance.

Paul Cartwright
Poznaj wykładowców Alfa DJ's Center
DJ Rudix

Pomysłodawca szkoły, w branży DJ-skiej już od blisko 15 lat. Aktywny DJ, mentor i przedsiębiorca. W trakcie swojej kariery pomógł stawiać pierwsze kroki w świecie muzyki już kilkuset DJ-om. Muzyk z pasji i wykształcenia. Ukończył szkolę muzyczną i szkołę realizacji dźwięku w Warszawie.

Buffout Boy

Piotr Stachera „Buffout Boy” to producent muzyczny, obecnie zakontraktowany we francuskiej wytwórni Electronyze Me. Oprócz swojego głównego projektu muzycznego i tutoringu także inżynier audio i autor muzyki do gier komputerowych.

DJ Amarante

Rezydentka wielu warszawskich klubów. Za konsoletą od ponad 10 lat. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Waraszawie. W trakcie imprez łączy swoją wiedzę teoretyczną z zakresu muzyki oraz doświadczenie wieloletniej DJ-ki.

Piotr Pastor

Piotr to dyplomowany wodzirej. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki dobrej zabawy w trakcie imprez tanecznych na terenie całej Polski! Rozgrzewa zarówno małe kameralne imprezy jak i wesela czy duże komercyjne pokazy. W trakcie zajęć prowadzonych przez Piotra panuje wyborna atmosfera często zagęszczana przez przezabawne anegdoty.

Nie czekaj i zacznij swoją muzyczną karierę już dziś!